Kontakt

Arrangement & kurs

Ledelsen

Karton Nilsen – Daglig leder. E-post: karton.nilsen@folkehallene.no

Christian Topstad – Kommersiell sjef. E-post: christian.topstad@folkehallene.no

Nina Eskeland – Driftsleder Sørmarka Arena. E-post: nina.eskeland@folkehallene.no

Marianne Eskeland – Driftsleder Sandneshallen. E-post: marianne@folkehallene.no

Ola Håland – Driftsleder Randaberg Arena. E-post: ola@folkehallene.no

Sørmarka Arena

Adresse: Sørmarkveien 20, 4019 Stavanger.

Tlf.  469 11 805/e-post:post@folkehallene.no

 

Fakturaadresse:

Sørmarka Flerbrukshall IKS – 932137
c/o Visma Services Norge AS
P.boks 8980, 7439 Trondheim.

Organisasjonsnummer: 991422560

Randaberg Arena

Adresse: Torvmyrveien 24, 4070 Randaberg

Tlf. 976 31 668/e-post: randaberg@folkehallene.no

 

Fakturaadresse:

Multihallen og Storhallen IKS – 932145

c/o Visma Services Norge AS
P.boks 8980, 7439 Trondheim

Organisasjonsnummer: 995 943 522

Husk å merke faktura med Randaberg Arena eller Sandneshallen.

Sandneshallen

Adresse: Asheimveien 45, 4318 Sandnes

Tlf. 919 12 765/e-post sandnes@folkehallene.no

Fakturaadresse:

Multihallen og Storhallen IKS – 932145

c/o Visma Services Norge AS
P.boks 8980, 7439 Trondheim

 

Organisasjonsnummer: 995 943 522

Husk å merke faktura med Randaberg Arena eller Sandneshallen.